Dogal-Yasam

Biz Kimiz?

Doğal hayattan hızla uzaklaşıldığı, hastalıkların çeşitlenerek yaygınlaştığı, gıdadan temizlik ürünleri ve kozmetiğe kadar evimizde yer alan her ürünün kimyasallarla yada GDO ile yapılarının değiştirildiği günümüzde öncelikle kendi sağlığımızı koruma çabasıyla başladı bu serüven.

Uygulamalarımızı ve araştırmalarımızı siz değerli okuyucularımızla da paylaşarak doğal ve sağlıklı yaşam ağımızı genişletmek istedik.

Biz, sağlığı korumak "her şeye rağmen mümkün! "  diyoruz.

İsim Hikayemiz

Arıların çiçeklerden topladığı polenin, nektar, bal, enzim ve arıların ilave ettiği çeşitli faydalı bakterilerin bir araya gelmesi ile meydana getirilen fermente bir arı ürünü olan arı ekmeği manasına gelen PERGA kelimesi ilham kaynağımız oldu.

Yetiştirilmesinde ve işlenmesinde, genetik mühendisliğin, yapay ve benzeri gübrelerin, ilaçların, hormonların, antibiyotiklerin, koruyucuların, renklendiricilerin, katkı maddelerinin kullanılmadığı bitkisel ve hayvansal olan ORGANİK olması ise bizim asıl hedefimiz.

O halde formülümüz: Perga + Organik = Perganics ortaya çıkmış oluyor 😉

Neden Perga ve Neden Organik ?

Perga öyle mucizevi bir ürün ki;

  • Protein, vitamin ve mineral kaynağı olarak kullanılır, hastalıklara karşı bağışıklık sistemini güçlendirir ve yaşlanmayı geciktirici özelliklere sahiptir.
  • Bireylerin bedensel ve zihinsel gücünü arttırmada yardımcı olur.
  • Vücudu sağlık ve enerji üssü haline getirir.

Bizler de arı gibi çalışarak sizin için Perga işlevi görecek yazılarımızı sunacağız.

Pratik Site Haritası

Yazılarımız geleneksel tıp, alternatif tıp, doğal ve organik yaşam, yiyeceklerin beden ve ruh üzerindeki etkileri, sade ve tasarruflu yaşam, doğanın insanla uyumu ve etkileri, doğal temizlik ve bakım önerileri, ruh beden ve mekan arınmaları, evlilik – çocuk yetiştirme gibi psikolojik yaklaşımlar üzerine olacaktır.

Sitemizde göreceğiniz her bir ürün Organik olacaktır. Hem bizlerin hem de gelecek nesillerin sağlıklı büyümesine ve beslenmesine katkı sağlayacak, doğal kaynakları koruyacak, özenle yetiştirilmiş ve üretilmiş, doğal, sağlıklı, temiz ürünlerimizle hizmetinizde olacağız.

Sonraki adımlar...

Burada potansiyel müşteriyi fiyat teklifi talep etmek ya da ürün kataloğunuzu dikkatle incelemek gibi eyleme götürecek en önemli noktadan söz edilmelidir.